Różne podejścia do przerywanego postu

Bezpośrednie lub pośrednie wywołanie deficytu kalorycznego niezbędnego do utraty wagi. Każda wymyślona przez świat dieta chce nam przyjąć, bezpośrednio pośrednio sytuacja nas ma w bilansie ujemnym energetycznie (deficyt kaloryczny). W przeciwnym razie nie stracisz na wadze.

Ale czasami użytkownicy rozumieją, że kaloryczność deficytu indukcyjnego jest faktem niezbędnym do utraty wagi. Ponieważ ludziom się to nie podoba, mówisz, że najmniej trzeba jeść, a między dietami będzie odczuwać głód.

Jak stworzyć majową dobrą dietę (dla Ciebie)

Jeśli do tej pory próbowałeś znaleźć dietę, która będzie działać efektywnie, a nie będziesz niewolnikiem arbitralnych zasad, które integrują łatwe do stylizacji Twoje życie, to musisz opracować własny plan odchudzania.

Gdyby to należało do kategorii osób o wspólnym stylu życia (załadowane oprogramowanie Zinica, presja czasu, dzieci, praca itp.) To byłaby dla Ciebie dobra majowa dieta posiadająca następujące cechy:

Cechy zbilansowanej diety

Równowaga sił przechylona na korzyść deficytu kalorycznego to element niezbędny do sukcesu w odchudzaniu. Bez deficytu kalorycznego utrata masy ciała nie nastąpi. Niezależnie od zastosowanej innej strategii (patrz schemat ogólny wszystkich diet)

Ważne: Dobra dieta musi mieć dobry stosunek między makroskładnikami odżywczymi

Dobra relacja między makroskładnikami odżywczymi jest w stanie utrzymać potrzebną energię podczas treningu na siłowni, zachowania masy mięśniowej i wszystkich innych czynności społecznych w ciągu dnia.

Ważne: Dobra dieta musi dawać pełną swobodę w wyborze jedzenia

Praktycznie bez ograniczania pewnych grup żywności. Zmniejsz stres generowany przez apetyt na określone pokarmy lub rodzaje makroskładników. Ponadto urozmaicenie opcji i diety jest tym bardziej znośne.

Dobra dieta musi być łatwo włączana do harmonogramu każdego dnia

Aby włączyć do harmonogramu swój dzień, a nie odwrotnie: być zmuszonym do robienia wszelkiego rodzaju fajerwerków i spotkań w ciągu dnia w celu ustalenia reguł arbitrażowych dotyczących np .: godzin posiłków, określonych potraw w określonych godzinach, zakazu spożywania posiłków wieczorem, itp.    

„Szkielet” wykresu wszelkich diet odchudzających, które przynoszą rezultaty, wygląda jak piramida, w której ważne elementy majowe zaczynają się od podstaw.  W maju szczegółowo opisuję każdy element schematu na podstawie którego można stworzyć majową dobrą dietę (dla Ciebie) Skuteczna dieta z konieczności tworzy ujemny bilans energetyczny (deficyt kalorii)

Bananta energii to związek między energią, którą dostarczają do organizmu poprzez pożywienie, a energią, którą konsumują. Jak zapewne wiesz, ta energia jest mierzona w kilokaloriach.

Sto lat badań nad metabolizmem człowieka wykazało w maju powyżej jakiegokolwiek wyniku wątpliwości, równowaga sił, która działa w podstawowym prawie termodynamiki (prawie, którego uczysz ją w szkole) jest mechanizmem podstawy, który reguluje Zmiana wagi ciała.

W zależności od różnic w relacji między spożytymi a spożytymi kaloriami występują trzy scenariusze:  

  1. Utrzymujemy wagę, gdy kalorie, które spożywamy, są równe tym, które spożywamy. Ten stan nazywa się równowagą sił
  2. Zwiększenie masy ciała, gdy spożytych kalorii jest więcej niż kalorii spożytych. Nadwyżka kalorii będzie gromadzona na ogół w postaci tkanki tłuszczowej. Sytuacja ta nazywana jest dodatnim bilansem energii, w pewnych condtii nadwyżka kalorii doprowadzi do powstania masy mięśniowej (jeśli odpowiednio trenujemy). W kategoriach ścisłego ważenia wszystkiego na wagę będzie to nazywane.
  3. Spadki masy ciała, gdy spożywane kalorie są w maju mniejsze niż spożycie. Stan ten nazywany jest ujemnym bilansem deficytu energii lub kalorii. Spadek wagi wynika z faktu, że organizm zużyje rezerwy porządku wewnętrznego, aby zrównoważyć deficyt. Zwykle rezerwa mocy znajduje się w wątrobie lub tkance tłuszczowej.

W pewnych warunkach, ale tkanka mięśniowa może zostać rozłożona w celu wykorzystania jako energii. Ochronę integralności masy mięśniowej podczas reżimu odchudzania uzyskuje się poprzez trening dostosowany do wagi, spożycie wystarczającej ilości białka oraz ograniczenie wielkości deficytu kalorycznego

Czujesz, że piękne ciało nadałoby bardziej wygląd?

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć niezwykłego uczucia, aby wiedzieć, co (i jak) w programie czysto i po prostu nienaganną fizycznie? Zwłaszcza, gdy masz wiele problemów na głowie, ale nadal chcesz zachować (lub stworzyć) kondycję fizyczną.

Minimalnym warunkiem wymaganym dla każdej diety, która przynosi rezultaty, jest równowaga sił stanowiąca deficyt kalorii. Możemy w ten sposób wybrać jakąkolwiek dietę wymyśloną na świecie i można podjąć się pracy, jeśli upewnimy się, że utrzymujemy w jej bilansie ujemną energię.

Jednak teraz, gdy nauczyliśmy się patrzeć na dietę z abstrakcyjnej perspektywy i wiemy, jak dostosować wszystko do naszych potrzeb i preferencji, idealnym rozwiązaniem byłoby stworzenie spersonalizowanej diety.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *