Jesteś tutaj: dukanadieta.pl > Porady > MOŻE HERBATKĘ?

MOŻE HERBATKĘ?

Już nasze babcie znały niezawodne sposoby na każdą przypadłość. Wystarczył napar lub ziołowa herbatka i dolegliwości mijały. W dzisiejszym świecie coraz częściej sięgamy po tabletki przeciwbólowe, rozkurczowe zamiast skorzystać ze starych sprawdzonych metod. Warto jednak do nich powrócić, bowiem są o wiele lepszą alternatywą od tradycyjnych leków.
W pokonaniu mdłości pomoże herbatka imbirowa. Co więcej leczy kaszel, gorączkę, wzmacnia odporność, wspomaga trawienie – istne lekarstwo na wszystko.
Dla tych, którzy cierpią na bezsenne noce idealnym rozwiązaniem jest napar z rumianku, ponieważ delikatnie uspokaja i rozluźnia organizm.
Melisa jest niezawodna w sytuacjach stresowych. Chwila relaksu z kubkiem gorącego wywaru sprawi, że na nowo powróci spokój, równowaga i opanowanie.
Jeśli mamy problem z powolnym metabolizmem warto wprowadzić do swojej diety zieloną herbatę. Pobudza ona organizm do wydzielania soków trawiennych i wspomaga w usunięciu zbędnych i szkodliwych produktów.
Tego typu napoje mają drogocenny wpływ na organizm. Poza tym ogólnie dostępne, dlatego każdy może zacząć pić herbatki choćby od zaraz.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.