Jesteś tutaj: dukanadieta.pl > Zdrowe odżywianie > KAWY? NIE, DZIĘKUJE

KAWY? NIE, DZIĘKUJE

Są osoby, które nie potrafią wyobrazić sobie poranka bez kubka świeżo parzonej kawy. Są też jednak tacy, których mdli na samo wspomnienie o tym niezwykłym trunku. Czy da się go zastąpić? Tak! Jest bowiem wiele rozwiązań pozwalających na dostarczenie organizmowi sporej dawki energii, spożywając kofeinę w nieco innej postaci.
Koktajl z guaraną. Guarana pobudza bardzo łagodnie, dzięki czemu efekt jest o wiele dłuższy. Co więcej poprawia nastrój, pamięć oraz dostarcza niezapomnianych wrażeń smakowych.
Herbatka miętowa. Pobudza, oczyszcza organizm – ma wiele zalet. W dodatku dba o szczupła sylwetkę, dzięki temu, iż usprawnia perystaltykę jelit i wspomaga metabolizm.
Yerba mate. Jest to napój przygotowywany z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Oprócz tego, że ożywia nasz organizm, wspomaga także procesy myślowe, pamięć i koncentrację.
Zielona kawa. Zyskuje ona coraz większą popularność dzięki swym niezwykłym właściwością. Nie tylko stymuluje organizm, jest też bardzo zdrowa i polecana osobą odchudzającym się, gdyż hamuje apetyt i przyśpiesza metabolizm.
Nie ważne czy jesteś prawdziwym amatorem kawy czy jej totalnym przeciwnikiem. Warto skusić się by spróbować czegoś innego i odkryć nowe smaki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.